SMA
Tisco 2 in Mounting, All Liquid Cooled Engines Universal Temperature Gauge Assembly
SKU: UTG25
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$28.99
Features
Specifications
Universal Temperature Gauge Assembly, Series: Tisco, For Use With: 2 in Mounting, All Liquid Cooled Engines
- Complete assembly with bracket and adapters for block
- Install in block, cylinder head or hose
- Fits all liquid cooled engines
| Brand | SMA |
|---|---|
| UPC | 758351761780 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section W3 |
| Package Length (in) | 5.40" |
| Package Width (in) | 4.80" |
| Package Height (in) | 2.20" |
| Manufacturer Part Number | UTG25 |
| Series | Tisco |
| Suitable For Use With | 2 in Mounting, All Liquid Cooled Engines |