FTZ Industries
12-10 AWG #10 Non-Insulated Fork Terminal
SKU: 46424C50
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$14.49
Features
Specifications
Fork Terminal, Non-Insulated, 12-10 AWG Wire, #10 Tab
| Brand | FTZ Industries |
|---|---|
| UPC | 847759099981 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D6 |
| Package Length (in) | 3.40" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 46424-C50 |
| Type | Non-Insulated |
| Wire Size | 12-10 AWG |
| Tab Size | #10 |