Features
Specifications
Term Fork #6 22-18 Red 10pk
- Wire Fork Terminal
- Vinyl Insulated
| UPC | 847759098489 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D6 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Type | Fork Terminal |
| Size | 22 - 18 AWG |
| Color | Red |
| Features | #6 Fork |
| Package_qty | 10 pk |
| Brand | FTZ Industries |