FTZ Industries
Terminal Flag 12-10 Female 10pk
SKU: 45477NC10
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$10.49
Features
Specifications
Terminal Flag 12-10 Female 10pk
| Brand | FTZ Industries |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D6 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 2.40" |
| Manufacturer Part Number | 45477N-C10 |
| Type | Flag Terminal |
| Size | 12 - 10 AWG |
| Color | Yellow |
| Package_qty | 10 pk |