Only 1 in stock! 1 in stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Due to the low inventory, we recommend contacting the store to verify availability.
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| UPC | 492445649980 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section T7 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 45-08102 |
| Type | Female |