Features
Specifications
Terminator, Male
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| UPC | 492445649997 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section T7 |
| Package Length (in) | 2.50" |
| Package Width (in) | 0.75" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 45-08101 |
| Type | Male |