Features
Specifications
T380
- Attracts and traps a variety of common flies, including house flies, barn flies and bottle flies
| Brand | TERRO |
|---|---|
| UPC | 072868133800 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33, Section I4 |
| Package Length (in) | 5.79" |
| Package Width (in) | 6.51" |
| Package Height (in) | 10.52" |
| Manufacturer Part Number | T380 |
| Country of Origin | United States |