Features
Specifications
T2502B
- Safe and quick elimination of fruit flies
| Brand | TERRO |
|---|---|
| UPC | 070923119158 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33, Section I3 |
| Package Length (in) | 1.81" |
| Package Width (in) | 4.06" |
| Package Height (in) | 4.06" |
| Manufacturer Part Number | T2506 |
| Country of Origin | Poland |