Features
Specifications
TERRO Multi-Surface Roach Baits
- Bait station attracts and kills roaches for complete control
| Brand | TERRO |
|---|---|
| UPC | 070923505173 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33, Section I3 |
| Package Length (in) | 1.75" |
| Package Width (in) | 5.75" |
| Package Height (in) | 5.75" |
| Manufacturer Part Number | T500 |
| Country of Origin | United States |