WORLD MARKETING
TT30 and TT-360 Series Heater Thermocouple
SKU: F233560
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.79
Features
Specifications
Thermocouple, TT30 and TT-360 Series Heater
| Brand | WORLD MARKETING |
|---|---|
| UPC | 023300000501 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section H1 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 6.00" |
| Manufacturer Part Number | 23-3560 |
| For Use with | TT30 and TT-360 Series Heater |