Thermoid
5/32" Windshield Washer Hose
SKU: GH532
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$0.89
/ FT
/ FT
Features
Specifications
5/32" Windshield Washer Hose
| Brand | Thermoid |
|---|---|
| UPC | 078698334059 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 13, Section M6 |
| Package Length (in) | 12.00" |
| Package Width (in) | 0.25" |
| Package Height (in) | 0.25" |
| Inside Diameter | 5/32" |
| Material | Rubber |
| Color | Black |