Brown's
Thistle Sock Finch Feeder - 13 oz
SKU: 41325
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$7.49
Features
Specifications
The garden-chic Thistle Sock Instant Finch Feeder allows you to treat beautiful backyard songbirds year-round. This ready-to-hang, 13-ounce mesh thistle sock is filled with Nyjer seed that finches find irresistible. It's the perfect instant solution to provide a tasty treat anywhere.
| Brand | Brown's |
|---|---|
| UPC | 042934413259 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 32, Section I5 |
| Package Length (in) | 2.75" |
| Package Width (in) | 4.25" |
| Package Height (in) | 9.75" |
| Capacity | 13 oz |
| Material | Mesh |