CHRISLYNN
M12 x 1.75 Steel Thread Repair Kit
SKU: 82171
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$57.99
Features
Specifications
Thread Repair Kit, M12 x 1.75 Insert Thread Size, Steel
| Brand | CHRISLYNN |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
| Package Length (in) | 8.40" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 82171 |
| Insert Thread Size | M12 x 1.75 |
| Material | Steel |