CHRISLYNN
M6 x 1.0 Steel Thread Repair Kit
SKU: 82157
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$32.99
Features
Specifications
Thread Repair Kit, M6 x 1.0 Insert Thread Size, Steel
| Brand | CHRISLYNN |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
| Package Length (in) | 8.20" |
| Package Width (in) | 3.80" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | 82157 |
| Insert Thread Size | M6 x 1.0 |
| Material | Steel |