CHRISLYNN
9/16-18 Steel Thread Repair Kit
SKU: 82128
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$69.99
Features
Specifications
Thread Repair Kit, 9/16-18 Insert Thread Size, Steel, UNF
| Brand | CHRISLYNN |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
| Package Length (in) | 7.20" |
| Package Width (in) | 4.40" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 82128 |
| Insert Thread Size | 9/16-18 |
| Material | Steel |
| Thread Type | UNF |