CHRISLYNN
M10 x 1.5 Steel Thread Repair Kit
SKU: RS68967
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$54.99
Features
Specifications
Thread Repair Kit, Rock Solid, Heavy Duty, M10 x 1.5 Insert Thread Size, Steel
| Brand | CHRISLYNN |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | 68967 |
| Type | Rock Solid, Heavy Duty |
| Insert Thread Size | M10 x 1.5 |
| Material | Steel |