Marson
#6-32 x 1/4 in Rivet Nut Setter
SKU: 39200
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$139.99
Features
Specifications
Rivet Nut Setter, #6-32 x 1/4 in Rivet Diameter, 1/4-20 and M6 Steel Fastener Type
| Brand | Marson |
|---|---|
| UPC | 051593393000 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16 End Cap |
| Package Length (in) | 11.60" |
| Package Width (in) | 4.60" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | M39300 |
| Rivet Diameter | #6-32 x 1/4 in |
| Fastener Type | 1/4-20 and M6 Steel |