Features
Specifications
Threaded Rod, #10, 36 in Thread Length, 24 Threads per Inch, Grade 18-8 Grade, Stainless Steel
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 13, Section C2 |
|---|---|
| Package Width (in) | 36.00" |
| Package Height (in) | 0.19" |
| Thread Size | #10 |
| Thread Length | 36 in |
| Threads per Inch | 24 |
| Grade | Grade 18-8 |
| Material | Stainless Steel |