Features
Specifications
Core Bit, Masonry, Series: ThunderCore ®(PCN), 5 x 5 in Drill
| Brand | Tru-Cut |
|---|---|
| UPC | 754166162538 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28, Section W2 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 5.00" |
| Package Height (in) | 5.25" |
| Manufacturer Part Number | PCN5000 |
| Type | Masonry |
| Series | ThunderCore ®(PCN) |
| Drill Size | 5 x 5 in |