GRIP
Tie Down Set 6pk
SKU: G28651
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$24.99
Features
Specifications
Tie Down Set 6pk
| Brand | GRIP |
|---|---|
| UPC | 097257286516 |
| Store Location (Lititz, PA) | Front Checkout |
| Package Length (in) | 5.13" |
| Package Width (in) | 14.00" |
| Package Height (in) | 17.25" |
| Manufacturer Part Number | 28651 |
| Type | Ratchet Tie-Down |
| Package_qty | 6 pk |