Best Welds
5-3/4 in High Quality Long Back Cap
SKU: W41V24
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.29
Features
Specifications
Back Cap, High Quality Long, 5-3/4 in Length, For Use With: #20 and #9 Torches
- High quality back caps offer a reliable solution
| Brand | Best Welds |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section M3 |
| Package Length (in) | 6.20" |
| Package Width (in) | 3.60" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Type | High Quality Long |
| Length | 5-3/4 in |
| Suitable For Use With | #20 and #9 Torches |