Features
Specifications
Citronella scented torch fuel. Ideal to fill any patio torch and keep away pesky mosquitoes. Includes an easy pour system and handle for mess free filling.
| Brand | TIKI |
|---|---|
| UPC | 086861014554 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section C1 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 13.20" |
| Manufacturer Part Number | 1216202 |
| Container Size | 128 Oz. |