Features
Specifications
Citronella scented torch fuel. Ideal to fill any patio torch and keep away pesky mosquitoes. Includes an easy pour system and handle for mess free filling.
| Brand | TIKI |
|---|---|
| UPC | 086861014523 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section C1 |
| Package Length (in) | 6.60" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 4.00" |
| Manufacturer Part Number | 1216153 |
| Container Size | 64 Oz. |