1/4 in 35/64 in Straight Grease Fitting
SKU: GF112
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$0.71
- Buy 25 for $0.64 each and save 10%
- Buy 100 for $0.53 each and save 25%
Features
Specifications
Grease Fitting, Straight, 1/4 in, 35/64 in Overall Length, 1/4 in Shank Length
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section M2 |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.40" |
| Package Width (in) | 0.40" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Type | Straight |
| Thread Size | 1/4 in |
| Overall Length | 35/64 in |
| Shank Length | 1/4 in |