CabCam
CabCAM Systems Power Video Cable - 20 ft
SKU: PVC20
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$24.99
Features
Specifications
20' waterproof, all-in-one audio video cable is used to connect each camera to the monitor.
- For use with CabCam systems
| Brand | CabCam |
|---|---|
| UPC | 671958639729 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section T5 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 5.00" |
| Manufacturer Part Number | A-PVC20 |
| Width | 20 in |
| Color | Black |
| Suitable For Use With | Wired CabCAM systems |