CabCam
CabCAM Systems Power Video Cable - 65 ft
SKU: PVC65
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$32.99
Features
Specifications
65' waterproof, all-in-one audio video cable is used to connect each camera to the monitor.
- For use with CabCam systems
| Brand | CabCam |
|---|---|
| UPC | 671958636964 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section T5 |
| Package Length (in) | 6.60" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 6.60" |
| Manufacturer Part Number | A-PVC65 |
| Width | 65 in |
| Color | Black |
| Suitable For Use With | CabCAM systems |