Charlotte Pipe
PVC P-trap (White) 4 in.
SKU: TP4
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$49.99
Features
Specifications
PVC Schedule 40 DWV. Used for bathtub/sink applications where no future service is required.
| Brand | Charlotte Pipe |
|---|---|
| UPC | 611942036714 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 03, Section H1 |
| Package Length (in) | 15.56" |
| Package Width (in) | 13.03" |
| Package Height (in) | 5.03" |
| Size | 4 In. |
| Finish | White |
| Material | PVC |
| Type | Bathtub / Sink |