Features
Specifications
Downloads
Radiator Vent Valve Key
- 1/8″ threads
| Brand | Jones Stephens |
|---|---|
| UPC | 717510200348 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 04, Section D4 |
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 0.75" |
| Package Height (in) | 0.25" |
| Manufacturer Part Number | R20-002 |
| Size | 1/8" |