Features
Specifications
Connect ends of sewer pipe using these gasketed coupling with stops, ensuring a secure connection in your sewer piping system.
| Brand | IPEX |
|---|---|
| UPC | 622454798618 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I1 |
| Package Length (in) | 15.90" |
| Package Width (in) | 12.00" |
| Package Height (in) | 20.90" |
| Manufacturer Part Number | 443640 |
| SIze | 4" |
| Material | PVC |