Features
Specifications
Connect ends of sewer pipe using these gasketed coupling with stops, ensuring a secure connection in your sewer piping system.
| Brand | IPEX |
|---|---|
| UPC | 622454798625 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I1 |
| Package Length (in) | 23.10" |
| Package Width (in) | 15.60" |
| Package Height (in) | 20.30" |
| Manufacturer Part Number | 443643 |
| SIze | 6" |
| Material | PVC |