Features
Specifications
Telescoping Rod, 8 ft, Aluminum
| Brand | Bosch |
|---|---|
| UPC | 644425060876 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 25, Section I6 |
| Package Length (in) | 1.75" |
| Package Width (in) | 2.50" |
| Package Height (in) | 37.50" |
| Manufacturer Part Number | 06-808C |
| Size | 8 ft |
| Material | Aluminum |